Hjem Kontakt

Kontakt oss

Våre tanker og råd er uten kostnad, og vi vet vi kan medvirke til positive resultater. Kontakt oss gjerne for en uforpliktende prat.

Oslo-kontor:
Lilleakerveien 31, 6 etg.
0283 Oslo

Post:
Nordverk AS, Lilleakerveien 31,
oppgang B, 0283 Oslo, Norge

Stavanger-kontor:
Kongshaugvegen 21
4050 Sola

Post:
Nordverk AS, Lilleakerveien 31,
oppgang B, 0283 Oslo, Norge

Åpningstider:
Mandag – Fredag 08:00-16:00

Salg og administrasjon

Sentralbord: +47 22 22 00 90
Knut Lakskjønn
Daglig leder
knut@nordverk.no +47 982 14 499
Freek Broekman
Markedssjef
freek@nordverk.no +47 915 69 480
Andreas Sande
Salgsansvarlig (Stavanger)
andreas@nordverk.no +47 973 38 096
Terje Larsen
Salgsansvarlig
larsen@nordverk.no +47 911 36 259
Kristoffer Fleddum
Salgsansvarlig
kf@nordverk.no +47 904 80 206
Inge Lena Terjesen
Prosjektleder
inge.lena.terjesen@nordverk.no +47 900 30 553
Marianne Haug
DAK-ansvarlig
marianne@nordverk.no +47 22 09 11 71
Jan Taasen
Salgsansvarlig
jan@nordverk.no +47 926 90 356

Support og service

Support (Service): +47 22 22 04 05

Våre servicemedarbeidere er tilgjengelig: Mandag – Fredag 08:00-16:00

Preben Steffenrud
Ettermarked og serviceansvarlig
preben@nordverk.no +47 926 00 303
Rekson Jeeva
Servicetekniker
rex@nordverk.no +47 414 61 868
Marius Larsen
Servicetekniker
marius@nordverk.no +47 417 79 797

Jobbe hos oss?

Hos Nordverk ønsker vi alltid å komme i kontakt med flere dyktige medarbeidere. Derfor tar vi gjerne i mot din åpne søknad. Send oss noen ord om deg selv og hvorfor du ønsker å bli en del av Nordverk, samt en oppdatert CV.

Kontakt oss om du ønsker å vite mer.

Kontakt oss

Hvordan kan Nordverk utvikle den beste løsningen for din bedrift? Kontakt oss gjerne for en uforpliktende prat, eller send oss ditt spørsmål.

    Oslo

    Stavanger